Soustředění PROFESIONÁLU

Tradice se mají dodržovat a toto je velice příjemná tradice. Buď na podzim, nebo zjara každého roku vyrazit někam na vícedélky s povedenou partičkou. Všech ročníků se zúčastnilo jádro družstva Kmocháček a Leski. Letos přibyli nováčci Otík a z ciziny Andrej. Kubrt nemohl maká ve Štokecu a Mirda je ňáké chabrus.

Verdon Gorge - Andrej v Démonovi

Letos padla volba již po několikáté na Verdon. Bohužel s blížícím se odletem končí několikaměsíční perioda slunečna.  Leski vyzvedává v Nice na letišti a tradá do „díry“.

Verdon Gorge - Plzeň je Plzeň

Verdon Gorge

Jsme mladí jsme hraví a že prší nevadí

Verdon Gorge

Ubytko u Mati v La Palud je jistotou v deštivém a větrném počasí.  Rozlosování do dvojic proběhlo hladce: družstvo A Leski+Sedlon, B tým Andrej+Bambus a tým C Alberto+ Oťas. Pořadí týmů nemá co dělat s výkonností, stářím ani s krásou. Je dle počtu účastí v jednotlivých ročnících. To se měnilo až v dnech následujících, někdy i několikrát za den.

Naštěstí máme Jirku, který si pamatuje kdo, kdy a co s kým lezl, takže cesty vybíral náčelník zahraniční sekce.

I přes neustálé přeháňky vítr, jsme všichni sjeli třikrát do „díry“ a vylezli parádní cesty v super skále. Bohužel kratší jen tak do 6ti délek kvůli nejistému počasí.

Deště jsme přečkali v jeskyních na začátku kaňonu, kde namísto vykapaných dírek musíte krotit hady a lámat záda v převise.

Velký dík Mati za azyl a skvělou večeři a Leskimu za trpělivost s nami - příště budeme vstávat s úsměvem  už v šest.

Takže začíná plánování na další ročník

S Andrejem jsme vylezli Via Matis  7a+ 200m, Sigma 7b 200 a Demon 7a+ 230m no a v převisech jsme odkolenoval nekonečné 7c+ fl a Andrej frknul 8a OS.

Verdon Gorge

Zastihnete mě na těchto kontaktech

tomasbardas@seznam.cz

+ 420 603 856 982

Copyright 2021- 2023 Tomáš Bardas ©
Vyrobila Sim