Lezení velkých stěn v Alpách

Lezení velkých stěn v Alpách

"Exkluzivní a individuální lezecký kurz v těch nejkrásnějšíh a nejznámějších velkých stěnách Evropy. Verdon, Ratikon, Tre Cime di Lavaredo, Wilder Kaiser... "

  • Povede vás certifikovaný horský vůdce UIGAM
  • Jazyk: angličtina, italština, polština
  • Praxe horského vůdce: pískovcové lezení v Labském údolí a Adršpachu, lezení na vápencových skalách, vícedélkové lezení Alpy, Lago di Garda a okolí, canyoning Arco, via-ferraty, lavinové a skialpové kurzy, skialpové přechody.

Lezení velkých stěn v Alpách

Toto jsou názvy stěn a pohoří, kde psali historie lezení ikony jako Patrick Edlinger, Beat Kamerlander a Walter Bonatti. Jejich odvážné a vizionářské prvovýstupy otevřely všem nám "normálním" smrtelníkům dveře do úžasného světa velkých stěn. Vydejte se po jejich stopách a objevte úžasný svět vertikál.

Maximálně indiduální přístup při plnění vaším snů ze světa velkých stěn. Sny se mají plnit, tak se nebojte je vyslovit a realizaci už nechte na mě. Předpokladem je dobrá fyzická kondice a zvládnutí základních lezeckých dovedností.
 

 

Základní informace

Nutné vybavení: sedací úvazek, helma, kyblík, 2x karabina HMS, kevlarový prusík průměr 4mm (pro slaňování), lezečky, sportovní oblečení, POJIŠTĚNÍ (doporučuji Alpenverein), nepromokavé oblečení
Délka kurzu: 4 dny, délku kurzu lze individuálně přizpůsobit vašim požadavkům
Max.počet účastníků: 2 osoby
Ubytování: vlastní
Místo konání: Verdon-Francie,  RATIKON-Švýcarsko

Cena

 240eur / den HV. Cena zahrnuje služby certifikovaného horského vůdce UIAGM. V ceně není ubytování a doprava.