Skalní lezení

"Lezení na písku je specifické, ale krásné. Vždycky, když sedím na nějakém tom skalním vršku a rozhlídnu se kolem sebe, uvědomím si, jaké máme štěstí, že se takové skalní oblasti u nás nacházejí. Ať už mluvím o Adršpachu nebo o mé domácí oblasti Labském údolív Českém Švýcarsku - kde jsem doma."

 

  • Certifikovaný horský vůdce UIGAM
  • Jazyk: angličtina, italština, polština
  • Praxe horského vůdce: pískovcové lezení v Labském údolí a Adršpachu, lezení na vápencových skalách, vícedélkové lezení Alpy, Lago di Garda a okolí, canyoning Arco, via-ferraty, lavinové a skialpové kurzy, skialpové přechody.

Lezení na písku

V tomto kurzu se naučíte základní lezecké dovednosti na skalách, které jsou potřeba při lezení na pískovcových terénech jako: jištění prvolezce, založení smyček, lezení komínů a rajbasů, správné dobírání na skalních vrcholech, slanění. Vše se uskuteční v souladu s pískovcovými pravidly. Individuální přístup.

Lezení velkých stěn v Alpách

Exkluzivní a individuální lezecký kurz v těch nejkrásnějšíh a nejznámějších velkých stěnách Evropy. Verdon, Ratikon, Tre Cime di Lavaredo, Wilder Kaiser... Toto jsou názvy stěn a pohoří, kde psali historie lezení ikony jako Patrick Edlinger, Beat Kamerlander a Walter Bonatti. Jejich odvážné a vizionářské prvovýstupy otevřely všem nám "normálním" smrtelníkům dveře do úžasného světa velkých stěn. Vydejte se po jejich stopách a objevte úžasný svět vertikál.

Lezení v Arcu a okolí - Arco, Itálie

Tento kurz je určen lezcům, kteří mají již základy za sebou a chtějí udělat krok dopředu a podívat se na svět opravdu z výšky... Tím myslím opravdu z výšky - z velkých stěn, kde lezec získá další krásné zážitky nejen z pestrého lezení, ale také se naučí, jak správně ve velké stěně fungovat, aby minimalizoval rizika, naučil se správně techniky na štandu a jinou neméně důležitou metodiku.