Výstup na Mont Blanc

Výstup na Mont Blanc

"Mont Blanc (4808 m n. m.) v překladu bílá hora, je nejvyšší hora Alp, vypínající se v Montblanském masívu na hranici Francie s Itálií. Sny se mají plnit a pokud je právě Mt. Blanc váš sen, tak se nebojte je vyslovit a realizaci už nechte na mě."

  • Povede vás certifikovaný horský vůdce UIGAM
  • Jazyk: angličtina, italština, polština
  • Praxe horského vůdce: pískovcové lezení v Labském údolí a Adršpachu, lezení na vápencových skalách, vícedélkové lezení Alpy, Lago di Garda a okolí, canyoning Arco, via-ferraty, lavinové a skialpové kurzy, skialpové přechody.

Výstup na Mont Blanc

Mont Blanc (4808 m n. m.) v překladu bílá hora, je nejvyšší hora Alp, vypínající se v Montblanském masívu na hranici Francie s Itálií. Sny se mají plnit a pokud je právě Mt. Blanc váš sen, tak se nebojte je vyslovit a realizaci už nechte na mě. Předpokladem je dobrá fyzická kondice a zvládnutí základních lezeckých dovedností a předešlá aklimatizace - jde o náročný výstup v horském terénu. Pokud se tedy chcete předtím zdokonalit, tak neváhejte a kontaktujte mě, poradím vám, jaké dovednosti by jste před výstupem měli zvládat.

Základní informace

Délka výstupu: 2-4 dny  délku kurzu lze individuálně přizpůsobit vašim požadavkům
Max.počet účastníků: 2 osoby  
Ubytování: Po domluvě zajistím dle zvoleného programu (horské chaty od 40 eur/polopenze, Chamonix do 25 eur)
Místo konání: Oblast Haute Savoie – Chamonix
Termín akce: červen až září dle domluvy a aktuálních podmínek
 

Cena

Varianta I: Výstup (dva dny), cena 17 600 Kč / 2 klienti, 35 500 Kč / 1 klient
Varianta II: Výstup s aklimatizací na Grand Paradiso (šest dní), cena 25 500 Kč.

Cena zahrnuje: služby certifikovaného horského vůdce UIAGM, odpovědnostní pojistku HV. V ceně není ubytování, doprava, lanovky a pojištění (doporučuji OeAV).